WhatsApp

Ümit AYDIN

Ümit AYDIN

Ümit AYDIN

FOUNDER PARTNERS - GENERAL MANAGER

Anadolu üniversitesi Elektrik-Elektronik eğitimi ve İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Lisans eğitimlerini tamamlamıştır.

Uzun yıllar uluslararası ve iç Pazar da  satış & pazarlama üzerine yapmış olduğu kariyere nokta koyan ve Dış Ticaret ile danışmanlık faaliyetlerine odaklanan Ümit AYDIN Dış Ticaret, Pazarlama, ve Etkili Yönetim alanlarında sertifikalara sahiptir.

Profesyonel iş yaşantısında , ADCO, Bilkent Holding ,Line Point International ve Arkas Holding  firmalarında satış, pazarlama ve operasyon alanlarında farklı pozisyonlarda görev almıştır.

2018 yılından bu yana firmalara yönetim , dış ticaret ve Satış & pazarlama konularında danışmanlık vermektedir.

Kendisi de aktif olarak dış ticaret ile uğrasan Ümit AYDIN, Gıda Ürünleri, Yaş meyve sebze , su ve diğer içecek gruplarının yurtdışına satışını gerçekleştirmektedir. Eğitim ve danışmanlık faaliyetlerindeki başarının önemli bir sebebi de sadece kitaptan okuduğunu değil kendisine meslek edindiği işi katılımcılara aktarıyor olmasıdır.

Tüm Ekibimiz

IPS Danışmanlık ve Dış Ticaret  15 yıla yaklaşan profesyonel pazarlama ve dış ticaret tecrübesi ile Ümit AYDIN ve Murat CANKARA tarafından firmaların yapılarının ve personel yetkinlerinin değişen dünya şartlarına uyumlarını sağlamak ve firmaların ihracatını arttıran kalıcı çözümler geliştirmek amacı ile kurulmuştur.

  • 0 (212) 240 40 14

  • 0 (212) 240 40 24

  • info@ipss.com.tr

  • Teşvikiye Mh. Hacı Emin Efendi Sk. Kerem Apt. N:39/6 Nişantaşı/ İstanbul/Türkiye

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı